Webform Invitation (2.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: yes
nn: ja

en: Download
nn: Last ned

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Save
nn: Lagre

en: no
nn: nei

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Code
nn: Kode
