Webform Invitation (2.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: yes
pl: tak

en: Download
pl: Pobierz

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Save
pl: Zapisz

en: no
pl: nie

en: Custom
pl: Własne

en: Code
pl: Kod

en: Webform
pl: Formularz

en: Used
pl: Wykorzystane

en: Generate
pl: Generuj

en: Submission ID
pl: ID zgłoszenia
