Webform Invitation (2.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: yes
ta: ஆம்

en: Download
ta: தரவிறக்கு

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Save
ta: சேமி

en: no
ta: இல்லை

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Code
ta: நிரல்
