Webform Invitation (2.0.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: yes
az: bəli

en: Download
az: Yüklə

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: no
az: yox

en: Custom
az: Seçilmiş
