Webform Invitation (2.0.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: yes
bo: ཡིན

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: no
bo: མིན

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Code
bo: ཨང་རྟགས
