Webform Invitation (2.0.0) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: yes
de: Ja

en: Download
de: Herunterladen

en: Settings
de: Einstellungen

en: Save
de: Speichern

en: no
de: Nein

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Webform
de: Webformular

en: Used
de: Verwendet

en: Generate
de: Generieren

en: Number of codes to generate
de: Anzahl zu erzeugender Codes

en: Submission ID
de: Eingaben-ID

en: Invitation
de: Einladung
