Webform Invitation (2.0.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: yes
el: ναι

en: Download
el: Λήψη

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Save
el: Αποθήκευση

en: no
el: όχι

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Code
el: Κωδικός
