Webform Invitation (2.0.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: yes
hi: हां

en: Download
hi: डाउनलोड

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: no
hi: नहीं

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Code
hi: कोड

en: Submission ID
hi: प्रस्तुति आईडी
