Webform Invitation (8.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: yes
am: አዎ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Custom
am: ብጁ

en: Code
am: ኮድ
