Webform Invitation (8.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: yes
bn: হ্যাঁ

en: Download
bn: ডাউনলোড

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Code
bn: কোড
