Webform Invitation (8.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: yes
eu: bai

en: Download
eu: Deskargatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Save
eu: Gorde

en: no
eu: ez

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Code
eu: Kodea
