Webform Invitation (8.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: yes
is: já

en: Download
is: Hala niður

en: Settings
is: Stillingar

en: Save
is: Vista

en: no
is: nei

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Code
is: Kóði
