Webform Invitation (8.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: yes
jv: ya

en: Download
jv: Undhuh

en: Settings
jv: Sétingan

en: Save
jv: Simpen

en: no
jv: ora

en: Custom
jv: Kostum

en: Code
jv: Kode
