Webform Invitation (8.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: yes
nl: ja

en: Download
nl: Downloaden

en: Settings
nl: Instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: no
nl: nee

en: Custom
nl: Aangepast

en: Webform
nl: Formulier

en: Used
nl: Gebruikt

en: Generate
nl: Genereer

en: Number of codes to generate
nl: Aantal codes dat gegenereerd moet worden

en: Submission ID
nl: ID inzending

en: Enable invitations for this webform
nl: Uitnodigingen voor dit formulier inschakelen.

en: Enter your personal invitation code (only applies if the field is not populated yet).
nl: Vul uw persoonlijke uitnodigingscode in (alleen nodig als dit veld leeg is).
