Webform Invitation (8.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: yes
ps: هو

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: Settings
ps: امستنې

en: no
ps: نه

en: Custom
ps: خپلېخوښه
