Webform Invitation (8.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: yes
sk: áno

en: Download
sk: Prevziať

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Save
sk: Uložiť

en: no
sk: nie

en: Custom
sk: Vlastná

en: Code
sk: Kód

en: Webform
sk: Webformulár

en: Generate
sk: Generovať
