Webform Invitation (8.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: yes
sq: po

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: no
sq: jo

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Code
sq: Kodi
