Webform Invitation (8.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: yes
uk: так

en: Download
uk: Завантаження

en: Settings
uk: Налаштування

en: Save
uk: Зберегти

en: no
uk: ні

en: Custom
uk: Власний

en: Code
uk: Код

en: Webform
uk: Вебформа

en: Used
uk: Використано

en: Generate
uk: Згенерувати

en: Submission ID
uk: ID надсилання

en: Invitation
uk: Запрошення

en: Webform Invitation
uk: Вебформа запрошення
