Webform Invitation (8.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: yes
cs: ano

en: Download
cs: Stáhnout

en: Settings
cs: Nastavení

en: Save
cs: Uložit

en: no
cs: ne

en: Custom
cs: Vlastní

en: Code
cs: Kód

en: Used
cs: Použito

en: Generate
cs: Generovat

en: Submission ID
cs: ID odeslání
