Webform Invitation (8.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: yes
gl: si

en: Download
gl: Descargar

en: Settings
gl: Axustes

en: Save
gl: Gardar

en: no
gl: non

en: Custom
gl: Personalizado

en: Code
gl: Código

en: Webform
gl: Formulario web

en: Generate
gl: Xerar

en: Submission ID
gl: ID de envío
