Webform Invitation (8.x-1.0-beta2) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: yes
ku: بەڵێ

en: Download
ku: داگرتن

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: no
ku: نەخێر

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Code
ku: کۆد
