Webform Invitation (8.x-1.0-beta2) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: yes
th: ตกลง

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Save
th: บันทึก

en: no
th: ไม่

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Code
th: รหัส
