Webform Invitation (8.x-1.0-beta2) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: yes
tr: evet

en: Download
tr: İndir

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Save
tr: Kaydet

en: no
tr: hayır

en: Custom
tr: Özel

en: Code
tr: Kod

en: Used
tr: Kullanılmış

en: Generate
tr: Oluştur

en: Submission ID
tr: Gönderim Kimlik No (ID)
