Webform Invitation (8.x-1.0-beta3) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: yes
ar: نعم

en: Download
ar: تحميل

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Save
ar: حفظ

en: no
ar: لا

en: Custom
ar: مخصص

en: Code
ar: الكود

en: Submission ID
ar: المعرف ID للإرسال
