Webform Invitation (8.x-1.0-beta3) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: yes
et: jah

en: Download
et: Allalaadimine

en: Settings
et: Seaded

en: Save
et: Salvesta

en: no
et: ei

en: Custom
et: Kohandatud

en: Code
et: Kood

en: Webform
et: Veebivorm

en: Submission ID
et: Vastuse ID
