Webform Invitation (8.x-1.0-beta3) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: yes
he: סוגים

en: Download
he: הורדה

en: Settings
he: הגדרות

en: Save
he: שמירה

en: no
he: לא

en: Custom
he: מותאם

en: Code
he: קוד

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Used
he: בשימוש

en: Number of codes to generate
he: מספר הקודים לייצור

en: Submission ID
he: מזהה הגשה
