Webform Invitation (8.x-1.0-beta3) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: yes
hr: da

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Settings
hr: Postavke

en: Save
hr: Spremi

en: no
hr: ne

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Code
hr: Kôd
