Webform Invitation (8.x-1.0-beta3) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: yes
id: ya

en: Download
id: Unduh

en: Settings
id: Pengaturan

en: Save
id: Simpan

en: no
id: tidak

en: Custom
id: Tersuai

en: Code
id: Kode
