Webform Invitation (8.x-1.0-beta3) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: yes
kk: Иә

en: Download
kk: Жүктеу

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Save
kk: Сақтау

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Code
kk: Коды
