Webform Invitation (8.x-1.0-beta3) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: yes
ru: да

en: Download
ru: Скачать

en: Settings
ru: Настройки

en: Save
ru: Сохранить

en: no
ru: нет

en: Custom
ru: Собственная

en: Code
ru: Код

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Used
ru: Использовано

en: Generate
ru: Создать

en: Submission ID
ru: ID отправления
