Webform Invitation (8.x-1.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: yes
ast: Sí

en: Download
ast: Baxar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Save
ast: Guardar

en: no
ast: non

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Code
ast: Códigu
