Webform Invitation (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: yes
be: так

en: Download
be: Сцягнуць

en: Settings
be: Налады

en: Save
be: Захаваць

en: no
be: не

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Code
be: Код

en: Webform
be: Анкета
