Webform Invitation (8.x-1.0) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: yes
cy: ie

en: Download
cy: Lawrlwytho

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Save
cy: Cadw

en: no
cy: na

en: Custom
cy: Addasu

en: Code
cy: côd

en: Webform
cy: Ffurf gwe
