Webform Invitation (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Download
eo: Elŝutu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Save
eo: Konservu

en: Custom
eo: Propra

en: Code
eo: Kodo
