Webform Invitation (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: yes
hy: այո

en: Download
hy: Բեռնել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Save
hy: Պահպանել

en: no
hy: ոչ

en: Code
hy: Կոդ
