Webform Invitation (8.x-1.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: yes
mn: тийм

en: Download
mn: Татах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: no
mn: үгүй

en: Code
mn: Код
