Webform Invitation (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: yes
ca: sí

en: Download
ca: Baixa

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Save
ca: Desa

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Code
ca: Codi

en: Webform
ca: Formulari web

en: Generate
ca: Genera

en: Submission ID
ca: Identificador d'enviament
