Webform Invitation (8.x-1.1) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: yes
fr: oui

en: Download
fr: Téléchargement

en: Settings
fr: Paramètres

en: Save
fr: Enregistrer

en: no
fr: non

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Used
fr: Utilisé

en: Generate
fr: Générer

en: Number of codes to generate
fr: Nombre de codes à générer.

en: Submission ID
fr: Identifiant (ID) de la soumission
