Webform Invitation (8.x-1.1) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: yes
ja: はい

en: Download
ja: ダウンロード

en: Settings
ja: 設定

en: Save
ja: 保存

en: no
ja: いいえ

en: Custom
ja: カスタム

en: Code
ja: コード

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: Generate
ja: 生成する

en: Number of codes to generate
ja: 生成するクーポンコードの数

en: Submission ID
ja: 送信ID
