Webform Invitation (8.x-1.1) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: yes
da: ja

en: Download
da: Hent

en: Settings
da: Indstillinger

en: Save
da: Gem

en: no
da: nej

en: Custom
da: Tilpasset

en: Code
da: Kode

en: Webform
da: Webformular

en: Generate
da: Opret

en: Number of codes to generate
da: Antal koder som skal genereres

en: Submission ID
da: Indsendelses-ID
