Webform Invitation (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: yes
es: sí

en: Download
es: Descargar

en: Settings
es: Configuración

en: Save
es: Guardar

en: Custom
es: Personalizado

en: Code
es: Código

en: Used
es: Usado

en: Generate
es: Crear

en: Number of codes to generate
es: Cantidad de códigos a generar

en: Submission ID
es: ID del envío
