Webform Invitation (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: yes
fa: بله

en: Download
fa: دانلود

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Save
fa: ذخیره

en: no
fa: خیر

en: Custom
fa: سفارشی

en: Code
fa: کد

en: Webform
fa: فرم ساز
