Webform Invitation (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: yes
hu: igen

en: Download
hu: Letölt

en: Settings
hu: Beállítások

en: Save
hu: Mentés

en: no
hu: nem

en: Custom
hu: Egyéni

en: Code
hu: Kód

en: Webform
hu: Űrlap

en: Used
hu: Használatban

en: Generate
hu: Létrehozás

en: Number of codes to generate
hu: Létrehozandó kódok száma

en: Submission ID
hu: Kitöltés azonosítója
