Webform Invitation (8.x-1.1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: yes
kn: ಹೌದು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: no
kn: ಇಲ್ಲ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Used
kn: ಬಳಕೆಯಾದ
