Webform Invitation (8.x-1.1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: no
my: မဟုတ်/မလုပ်

en: Submission ID
my: ရေးသားပေးပို့သည့်အမှတ်စဉ်
