Webform Invitation (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: yes
pt: sim

en: Download
pt: Descarregar

en: Settings
pt: Definições

en: Save
pt: Guardar

en: no
pt: não

en: Custom
pt: Personalizado

en: Code
pt: Código

en: Webform
pt: Formulário

en: Used
pt: Usado

en: Generate
pt: Gerar

en: Submission ID
pt: ID da Submissão
