Webform Invitation (8.x-1.1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: yes
sl: da

en: Download
sl: Prenesi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Save
sl: Shrani

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Code
sl: Koda
