Webform Invitation (8.x-1.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: yes
te: అవును

en: Download
te: దింపుకోలు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: no
te: కాదు

en: Code
te: కోడ్
