Webform Invitation (8.x-1.0-beta3) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: yes
ur: جی ہاں

en: Download
ur: ڈاؤن لوڈ کریں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Code
ur: کوڈ
