Webform Ip Tracking (8.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Country
bg: Страна

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Location
bg: Местоположение

en: Time zone
bg: Часова зона

en: State
bg: Статус
